sanalinija

Citroen

  • Tālr.: +371 63011223
  • Mob.: +371 23302533
linija

Serviss

sarkana linija

 

CITROËN SERVISA PAKALPOJUMI:

tehniskās apkopes darbi

atslēdznieku darbi

automašīnas agregātu remonti

diagnostikas darbi

elektroaprīkojuma remonts un uzstādīšana

virsbūves remonti

ritošās daļas ģeometrijas regulēšana

bremžu un amortizatoru darbības pārbaude un remonts

riepu remonts, nomaiņa un balansēšana

 

CITROËN līguma garantijas

Ražošanas defektu garantija

Automobiles Citroën Jūsu automašīnai nodrošina visu ražošanas defektu garantiju 3 gadu garumā vai arī līdz 100 000 km nobraukumam, izņemot atsevišķus gadījumus, par kuriem Jūs tiksiet informēts, sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai.

Jūsu automašīnas līguma garantija nodrošina ražotāja vai tā oficiāla pārstāvja atzītu bojātu detaļu bezmaksas remontu vai nomaiņu, kā arī nepieciešamo remontdarbu veikšanu bojājumu novēršanai.

Krāsojuma garantija

Automobiles Citroën Jūsu automašīnai nodrošina garantiju pret visiem virsbūves krāsojuma defektiem, sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai:

3 gadus pasažieru automašīnām;

3 gadus komerctransportam.

Krāsojuma garantija ir spēkā pie nosacījuma, ka Jūsu automašīnas apkopes vienmēr ir veiktas Automobiles Citroën noteiktajos termiņos un visas pieļaujamās izmaiņas veiktas, stingri ievērojot ražotāja prasības.

Caurrūsēšanas garantija

Automobiles Citroën Jūsu automašīnai nodrošina garantiju pret caurrūsēšanu (virsbūves caurrūsēšana no iekšpuses uz ārpusi), sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai:

12 gadus pasažieru automašīnām;

5 gadus komerctransportam.

Caurrūsēšanas garantija sedz  Automobiles Citroën vai tā oficiālā pārstāvja atzītu bojātu elementu remontu vai nomaiņu, ja bojājumi radušies caurrūsēšanas rezultātā.

Garantijas apkope un rezerves daļas

Lai Jūsu automašīna saņemtu bezmaksas pakalpojumus dažādu CITROËN līguma garantiju ietvaros, iesakām apkopes un citus remontdarbus veikt pie CITROËN oficiālā pārstāvja. Tas būs Jūsu padomdevējs jautājumos par automašīnas lietošanas režīmam vispiemērotāko apkopes veidu.

 

Oriģinālās rezerves daļas un papildaprīkojums

CITROËN oriģinālās rezerves daļas

CITROËN uzdevums ir saglabāt sākotnējo pārliecību, ko Jums sniedz CITROËN automašīnas, ko mēs esam radījuši.

Mēs varam Jums palīdzēt saglabāt visas Jūsu automašīnas sākotnējās īpašības. Oriģinālās rezerves daļas, kas ir izstrādātas, pateicoties CITROËN profesionālajai kompetencei, pilnībā atbilst CITROËN tehniskajai specifikācijai. Tās ir daļa no kompleksa tehnisko pakalpojumu piedāvājuma, kas ļauj Jums vadīt automašīnu ar pārliecību.

CITROËN aksesuāri

Kvalitāte, drošība un pielāgojamība – CITROËN piedāvā plašu aksesuāru klāstu, kas ļauj vēl vairāk palielināt Jūsu braukšanas prieku.

Komforts un stils

No vieglmetāla diskiem līdz hromētu elementu komplektiem — mēs piedāvājam daudz dažādu aksesuāru, kas ļauj pielāgot automašīnu Jūsu individuālajām vēlmēm.

Drošība

No pretaizdzīšanas signalizācijas līdz stāvvietā novietošanas sensoriem — mēs piedāvājam daudz dažādu papildaprīkojumu, kas ļauj parūpēties par Jūsu pasažieriem un CITROËN.

Ceļošana un pārvadājumi

No sakabes āķa līdz jumta reliņiem — mēs piedāvājam funkcionālus aksesuārus, kas ļaus pārvietot Jūsu iedzīvi.

Aizsardzība

No dubļusargiem līdz paklājiņiem — mēs piedāvājam aksesuārus, kas nodrošina praktiskus risinājumus Jūsu ikdienas vajadzībām.

Tehnoloģijas

No MP3 adapteriem līdz TomTom navigācijai — mēs piedāvājam modernus aksesuārus, kas ļaus Jums izbaudīt braucienu un atpūsties tā laikā.

 

24h AUTOPALĪDZĪBA

PROFESIONĀLĀ       ĀTRA UN ĒRTA

+371 675 61 977 – ja auto tika iegādāts līdz 2017. gada martam (ieskaitot)
+371 678 69 696 – ja auto tika iegādāts sākot no 2017. gada aprīļa

Ārpus Latvijas jāzvana uz +371 675 61 977 vai +371 678 69 696

Spēkā garantijas laikā

Pakalpojuma izdevumi tiek atlīdzināti tikai tad, ja zvans tiek reģistrēts, zvanot uz Citroën autopalīdzības numuru +371 675 61 977 vai +371 678 69 696

SIA Mitau Motors autorizētais Citroen serviss rūpējas par Jūsu automašīnas teicamu tehnisko stāvokli. Nodrošinām servisa pakalpojumus jaunām Citroen automašīnām, sniedzam pēcgarantijas termiņa servisu apkalpošanu, kā arī veicam remontdarbus citu marku automašīnām. Pieredzējusi tehniķu komanda nodrošinās saņemto pakalpojumu augstu kvalitati un oparatīvu darbu izpildi. Lai saņemtu detalizētu informāciju par Mitau Motors autoservisa pakalpojumu klāstu, izcenojumiem un pieejamiem servisa laikiem, lūdzu sazināties ar mūsu servisa vadītāju.

 

Lūdzu aizpildiet nepieciešamo informāciju un mēs sazināsimies ar Jums iespējami tuvākajā laikā.

Sūtīt pieteikumu