sanalinija

Citroen

  • Tālr.: +371 63011223
  • Mob.: +371 23302533
linija

KONCEPTAUTO

NUMÉRO 9: Svaigāks skats uz DS līniju.
g11.jpgNUMÉRO 9: SVAIGS SKATS UZ DS LĪNIJU

CITROËN jaunā DS līnija, kas vērsta uz jaunu tirgus nišu apgūšanu, izceļas ar radikālām izvēlēm un paver jaunas perspektīvas augstākās klases automašīnu dizainā. Šogad ar DS līniju tiks iepazīstināts nozīmīgais Ķīnas tirgus, un šim notikumam par godu CITROËN ir izveidojuši īpašu konceptauto – Numéro 9, kas pirmoreiz izrādīts Pekinas starptautiskajā auto izstādē.

 

 

 

 

 

 

 

 

g13.jpgDrosmīgs dizains

Numéro 9 – tā ir jauna pieeja vienam no prestižākajiem virsbūves tipiem autobūves vēsturē: vieglajam universālim. Numéro 9 ir 4,9 metrus garš, 1,94 metrus plats ar 3 metrus garu riteņu bāzi. Tas nodrošina īpaši plašu telpu aizmugurējiem pasažieriem.

Apvienojot kupejas un universāļa proporcijas, Numéro 9 ar savām spraigajām līnijām, zemo korpusu uz 21 collu riteņiem norāda uz izcilām braukšanas īpašībām. Tāpat tas apsola unikālu komfortu salonā, radot nepieredzētu, draudzīgu atmosfēru visiem pasažieriem, īpaši pateicoties trim gaismas jomiem jumtā. Oriģinālais lukturu dizains automašīnai piešķir spēcīgu, hipnotisku un unikālu „skatienu”. Savukārt ar dziļi melnais virsbūves tonis, ar viegli violetu atblāzmu, sauktu „Whisper” („Čuksts”), perfekti saskan ar Kalifornijas stila hroma apdari.

g14.jpgRadošo augsto tehnoloģiju mantojums

Ar iebūvētajām hibrīda tehnoloģijām, Numéro 9 pilnībā atbilst CITROËN apkārtējās vides politikai. Numéro 9 konceptauto apvienots iekšdedzes dzinējs, benzīna vai dīzeļa, atkarībā no tirgus, un ar elektromotoru, kas novietots uz aizmugurējās ass. Tā jauda sasniedz 70 ZS un 200 Nm griezes momentu. Elektromotoru darbina litija-jonu baterijas, kas no mājas rozetes uzlādējas 3,5 stundu laikā. Modelis, kas izstādīts Pekinas auto izstādē, aprīkots ar 1,6 litru THP dzinēju ar 225 ZS lielu jaudu un 275 Nm griezes momentu.

Numéro 9 ir saudzīgs pret apkārtējo vidi, un īpaši tas attiecas uz pilsētu, kurā automašīna var veikt 50 km distanci ZEV (Zero Emission Vehicle) režīmā. Ceļos, kas pieprasa biežu secīgu akcelerāciju un gaitas palēnināšanu, hibrīda dzinējs samazina abu enerģiju patēriņus. Savukārt uz šosejas iekšdedzes dzinējs ļauj izbaudīt īsti jaudīgu braucienu.